Yeni Sezon Tüm Ürünlerde Geçerli Sepette %15 İndirim
İPTAL & İADE & DEĞİŞİM
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi üyelik ile yapmanız durumunda; web sitemiz üzerinde hesabım kısmından iptal edebilirsiniz.

Eğer üyeliksiz olarak sipariş verdiyseniz;  0546 645 22 99 Destek hattımızdan ya da [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kargolanmış siparişlerin sayfa üzerinden iptali mümkün olmamaktadır. Bu durumda hesabım kısmında iade bölümündeki süreci takip etmenizi rica ederiz.
Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü teslimatı takip eden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo aracılığıyla ve alıcı ödemeli olması şartı ile 0546 645 22 99 numarayı arayarak gönderi kodunu alarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz. (kimi firmada değişebiliyor)

İadesi veya değişimi yapılacak ürünlerin eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış halde gönderilmesi çok önemlidir.
 
Firma kaynaklı olan hatalar (yanlış ürün gönderimi, farklı beden gönderimi, hasarlı/defolu ürün gönderimi vb.) dışındaki değişim istekleriniz için (beden değişimi, farklı renk tercihi vb.) ürünü Yurtiçi Kargo aracılığıyla 0546 645 22 99 telefon numrasını arayarak kodu alarak ve gönderici ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kullanıcı kaynaklı tüm değişimlerde tüm kargo ücretleri müşterilerimize aittir.
Havale, kredi kartı ile ödeme yapmanız halinde değişen bir şey olmamaktadır. İade sürecinin tamamlanması ve iade yapılan ürünün tarafımıza ulaşması halinde 15 iş günü içerisinde geri ödeme tarafınıza yapılacaktır. 
İptal, İade ve Değişimlerde, üründe satıcıdan kaynaklanan bir kusur bulunmaması durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
whatsapp icon